plende

SSO | Sklepy internetowe

Sklep internetowy to doskonały sposób na poszerzenie tradycyjnych kanałów sprzedażowych. Korzyści, wynikające z posiadania sklepu internetowego, są oczywiste. Odpadają między innymi koszty lokalu, personelu, mediów. Płatności online za pomocą kart kredytowych oraz bankowości online umożliwiają pobieranie opłat w tym samym czasie, kiedy klienci są zdecydowani na zakup towaru/usługi. Dzięki sklepom internetowym zyskujemy wielu nowych klientów z całej Polski, a nawet świata. Aby nasz sklep był skuteczny, musi wyróżniać się wśród innych ofert.

Jakie korzyści daje posiadanie sklepu internetowego?
Tworzenie sklepów internetowych to nie tylko umiejętność przygotowania projektu graficznego, zakodowania go do systemu CMS czy pozostała techniczna wiedza, to przede wszystkim umiejętność wykorzystywania wszystkich i w pełnym wymiarze korzyści jakie daje nam prowadzenie sprzedaży z wykorzystaniem sieci.
Niskie koszty - zaoszczędzone pieniądze można przeznaczyć na promowanie sklepu w sieci. Sklep online to brak kosztów związanych z wynajmem lokalu czy zatrudnieniem personelu.
Zasięg - internet jest już praktycznie wszędzie. Swoje produkty możesz sprzedawać w całej Polsce, Europie, a nawet na całym świecie.
Funkcjonalność - wdrożymy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój sklep działał tak jak chcesz. Wszystkim będziesz zarządzać za pomocą jednego panelu administracyjnego.
 
Wiemy jak ważne są detale, dlatego oferujemy sklepy dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Nasi graficy zadbają o walor estetyczny każdego sklepu i sprawią, że nie tylko będzie czytelny i ładny, ale również funkcjonalny i spersonalizowany względem Państwa marki. Zapraszamy do kontaku w celu stworzenia indywidualnej oferty.