plende
SSO | Reklama świetlna
 
Reklama zewnętrzna / wewnętrzna podświetlana.
Reklama wizualna, świetlna musi świecić mocnym i dobrze rozproszonym światłem o głębokich barwach. Grafiki po podświetleniu nie mogą być blade, a kasetony czy litery świetlne nie mogą mieć widocznych punktów świetlnych. Dążąc do perfekcji w tej dziedzinie postawiliśmy wyłącznie na sprawdzone komponenty oraz takie technologie jak pleksa LED o podwyższonym współczynniku rozproszenia światła czy grafiki z podwójnym zadrukiem po obu stronach materiału.

Reklama wizualna, świetlna na tle różnych niepodświetlonych banerów, pylonów, bilboardów... taka reklama z pewnością jako pierwsza zwróci na siebie uwagę. Oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę związaną z tą dziedziną reklamy. Zajmujemy się wykonaniem całości projektu od pomiarów, poprzez doradztwo, projekt, wizualizację, wykonanie i montaż. Wszystko oczywiście z uwzględnieniem opinii i poczucia estetyki klienta.
 

Produkty tego segmentu zaliczane są do tzw. reklam ponadstandardowego przeznaczenia. Ze względu na dużo wyższe koszty realizacji gotowego produktu ten rodzaj ekspozycji jest zarezerwowany dla klientów z relatywnie większym budżetem promocyjnym. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty z linii ekonomicznych (kasetony reklamowe tradycyjne), kasetony podświetlane z grupy reklam frezowanych, jak i reklamy i znaki przestrzenne podświetlane wykonywane w technologii przestrzennej 3D.

Najbardziej popularne reklamy świetlne to:
- kasetony reklamowe tradycyjne,
- kasetony reklamowe frezowane,
- kasetony świetlne z elastycznym licem,
- litery i elementy przestrzenne podświetlane 3D,
- pylony i totemy podświetlane wewnętrznie.

Zapraszając do współpracy, gwarantujemy wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia.
Nasze doświadczenie i wykwalifikowana kadra, pomoże Państwu w wyborze najbardziej optymalnej formy prezentacji, najlepiej dopasowanej do potrzeb i możliwości finansowych.


Zapraszamy do naszej drukarni internetowej, gdzie mogą zakupić Państwo usługi pakietowe, w przypadku usług niestandardowych zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza kontaktowego.

SSO | Oferta MAF