plende
Masz dużo miejsca i wiele pomysłów na reklamę? Baner to trwała i skuteczna forma przekazu zarówno na zewnątrz budynku, jak i wewnątrz pomieszczeń. Posiada wysoką odporność na warunki zewnętrzne oraz uszkodzenia mechaniczne. Oferujemy 5 standardowych formatów: 200x100 cm, 300x100 cm, 300x125 cm, 300x150 cm oraz 400x150 cm. Jeśli Twoja wizja wybiega poza ramy, możesz wybrać format indywidualny nawet do 10 m długości.

W naszej ofercie znajdziesz baner jednostronny na podłożu frontlight 510 g oraz baner dwustronny drukowany na podłożu blockout 610 g. Banery zgrzewamy i oczkujemy średnio co 50 cm. Jeśli jednak masz inny pomysł na zastosowanie dla swojego banera możemy przekazać w Twoje ręce produkt bez zgrzewania i oczkowania. Możemy także zaproponować baner jednostronny na materiale odblaskowym frontlight 520 g. Teraz nic nie pozostanie niezauważone, a reklama sprawdzi się w każdym miejscu, bez konieczności stosowania dodatkowego oświetlenia.
 
Przygotowanie projektu.
Aby Państwa bannery były wydrukowane zgodnie z projektem oraz w możliwie najlepszej jakości, prosimy aby pliki były dostarczone w formacie *.pdf, z połączonymi warstwami i czcionkami oraz obiektami zamienionymi na krzywe. Profil kolorystyczny to CMYK, bez dodatkowych warstw, kanałów czy efektów. Pliki powinny być zapisane z kompresją LZW lub ZIP (kompresje te nie wpływają na jakość grafiki). Żeby możliwe było uzyskanie pełnej głębi czerni należy wartości składowe ustawić na poziomie: C: 70% M: 70% Y: 80% K: 100%. Dla uzyskania najlepszej możliwej jakości drukowanych materiałów, zalecamy stosowanie się do powyższych zaleceń odnośnie rozdzielczości plików graficznych: do 10m2 - 300dpi, powyżej 10m2 - 150dpi.
 
SSO | Oferta MAF