plende

SSO | Pomoc zdalna

Nie każdy problem z komputerem wymaga wymaga fizycznej interwencji informatyka, co więcej statystycznie najczęściej spotykanymi problemami komputerowymi są te, które w kilkanaście minut można rozwiązać bez wielkiego nakładu pracy. Usługa zdalnej pomocy, to prosta, szybka i skuteczna forma naprawy bardzo wielu problemów informatycznych, do których wielu ludzi wzywa informatyka, przepłacając przy tym za usługę, która może być wykonana szybciej, taniej i sprawniej.

Zdalnie można rozwiązać około 60% wszelkich problemów systemowych, z jakimi możesz się borykać, póki te nie mają bezpośredniego wpływu na połączenie z Internetem. Usługa polega na udostępnieniu podglądu ekranu jednemu z naszych informatyków, za pomocą aplikacji sso_qs lub  sso_host opartej na TeamViewer.

Aplikacja QuickSupport (sso_qs) przeznaczona jest dla Klientów, którzy nie są objęci obsługą serwisową/abonamentową. Każdorazowe uruchomienie aplikcji powoduje wygenerowanie nowego zlecenia serwisowego. Zdalna pomoc możliwa jest tylko i wyłącznie podczas uruchomionej usługi sso_qs - aplikacji nie należy zamykać w trakcie udzielanej pomocy oraz w czasie oczekiwania na nią.

Aplikacja Host (sso_host) przeznaczona jest dla Klientów objętych obsługą serwisową/abonamentową. Na każdej stacji roboczej objętej umową zainstalowana jest aplikacja sso_host działa w tle i uruchamiana jest automatycznie na komputerze Klienta. Aby uzyskać pomoc należy zadzwonić pod wskazany wcześniej numer i podać nazwę firmy oraz nazwę komputera w celu otrzymania pomocy.

 

  pobierz aplikację  

W naszym sklepie internetowym oferujemy sprzęt komputerowy sprawdzonych marek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdą Państwo zarówno sprzęt nowy jak i poleasingowy. Wszystkie oferowane produkty posiadają gwarancję. Oferujemy również skup lub utylizację starego sprzętu komputerowego.

 
SSO | Oferta KAR