plende
SSO | Outsourcing IT | Oprogramowanie
 
Dzięki współpracy z największymi w Polsce dystrybutorami sprzętu i oprogramowania jesteśmy Państwu w stanie zaoferować produkty najwyższej jakości renomowanych firm w atrakcyjnych cenach. Oczywiście służymy doradztwem w zakresie doboru sprzętu i oprogramowania uwzględniając potrzeby Klienta. Nie jesteśmy w stanie przedstawić Państwu pełnej oferty, w zależności od potrzeb Klienta przedstawimy ofertę na najbardziej optymalne rozwiązanie w Państwa firmie. Poza konfiguracją i wdrożeniem systemów gotowych, partnerskich oferujemy również możliwość stworzenia autorskiego rozwiązania specjalnie dla Państwa firmy. Poniżej przedstawiamy najczęściej wybierane produkty.
 
W naszej ofertcie znajdą Państwo m.in..:
 
- systemy operacyjne (np. Windows 7, Windows 8, Windows 10 w wersji Home i Pro),
 
- pakiety biurowe (np. Microsoft Office 2007, Microsoft Office 2010, Microsoft Office 2016, Microsoft Office 365),
Microsoft Office - pakiet aplikacji biurowych wyprodukowany przez firmę Microsoft. Wprowadzony na rynek 1 sierpnia 1989. Programy składające się na Microsoft Office są przeznaczone do uruchamiania na platformie Microsoft Windows oraz Apple OS X, lecz mogą zostać uruchomione na innych systemach (GNU/Linux, FreeBSD itp.) za pomocą programów takich jak np. Wine. Oprogramowanie jest konkurencyjne dla pakietów: LibreOffice, OpenOffice.org, Oracle Open Office, IBM Lotus Symphony, Corel WordPerfect Office, SoftMaker Office, Dokumenty Google i Apple iWork. Pakiet Microsoft Office od wersji 2007 ma możliwość obsługi otwartego standardu plików OpenDocument. W starszych wersjach jest to również możliwe dzięki wtyczce OpenXML/ODF Translator Add-ins for Office.
 
- Oprogramowanie firmy Insert wspierające handel i zarządzanie firmą (np. Subiekt, Rachmistrz, Rewizor),
InsERT od 25 lat tworzy programy dla małych i średnich firm - systemy do obsługi sprzedaży, księgowości, finansów, kadr i płac, zarządzania relacjami z klientami, aplikacje do prowadzenia e-sklepu czy fakturowania online, a także kompleksowy system ERP. Sprzedaliśmy już 650 tys. licencji. Z naszych programów sprzedażowych firmy wystawiają milion faktur dziennie.
 
- Systemy antywirusowe firmy ESET,
Kompletna ochrona dla komputerów oraz smartfonów zarówno w domu jak i w firmie! Ochrona komputerów z systemami Windows, Mac OS X lub Linux Desktop oraz smartfonów z systemem Android. ESET NOD32 Antivirus skutecznie ochroni Cię przed różnego typu zagrożeniami (tymi znanymi jak i dotąd niezidentyfikowanymi) i równocześnie utrzyma wydajność Twojego komputera na niezmienionym poziomie. Program antywirusowy i antyspyware przeznaczony do ochrony komputerów z systemami Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 / Vista / XP SP3. Licencja w wersji elektronicznej, program do pobrania z Internetu.

W naszym sklepie internetowym oferujemy sprzęt komputerowy sprawdzonych marek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdą Państwo zarówno sprzęt nowy jak i poleasingowy. Wszystkie oferowane produkty posiadają gwarancję. Oferujemy również skup lub utylizację starego sprzętu komputerowego.
 
SSO | Oferta KAR