plende
FAQ (ang. Frequently Asked Questions)
Zbiory często zadawanych pytań i odpowiedzi na nie, mające na celu udzielenie danemu użytkownikowi serwisu internetowego pomocy bez konieczności angażowania do tego jakichkolwiek osób.
Czym jest Outsourcing IT ?
Outsourcing IT polega na zleceniu działań informatycznych firmie zewnętrznej. Jest to idealny sposób na obniżenie kosztów w firmie poprzez zapewnienie odpowiedniego wsparcia pracownikom, bez konieczności tworzenia własnego działu IT. W ramach współpracy z SSO, Klient nie musi martwić min. o: tworzenie, modernizowanie oraz rozbudowywanie sieci komputerowej; zarządzanie urządzeniami sieciowymi; utrzymwanie sprzętu komputerowego (serwis sprzętu); zabezpieczanie danych przed utratą (kopia zapasowa); zarządzanie serwerami Microsoft Windows Server, Unix FreeBSD oraz Linux Debian; rozwiązywanie problemów z oprogramowanie (zdalne oraz lokalne wsparcie przy problemach z instalacją oraz obsługą programów); instalację nowych komputerów w firmie; usuwanie wirusów, reinstalacja systemu operacyjnego, rozbudowa stacji roboczych i wiele innych rzeczy.
 
Czym jest Zdalna pomoc ?
Usługa polega na zdalnym rozwiązaniu problemu za pośrednictwem specjalistycznego oprogramowania. Dzięki tej usłudze, nie ma konieczności wzywania informatyka na miejsce, informatyk za pośrednictwem swojego komputera włącza się zdalnie na pulpit komputera Klienta i rozwiązuje problem. W takiej stytuacji usługa może być wykonana szybciej i taniej. Z naszego doświadczenia wynika, że większość codziennych problemów związanych z oprogramowaniem lub sprzętem można rozwiązać za pośrednictwem tej właśnie usługi. Warunkiem koniecznym do wykonania zdalnej interwencji jest dostęp do internetu po stronie Klienta.
 
Aplikacja Zdalna pomoc - którą wersję pobrać ?
Przede wszystkim wybieramy wersję zgodną z Systemem operacyjnym Klienta (Windows / OS / Linux), w zależności od tego czy jest to usługa abonamentowa, czy jednorazowa wybieramy odpowiednio wersję host lub qs.
 
Czy warto mieć własną Stronę internetową ?
Aktualizacja teści...
 
Jaki Hosting wybrać ?
Aktualizacja teści...
 
Ile trwa, ile kosztuje Pozycjonowanie strony internetowej ?
Aktualizacja teści...
 
Czy warto mieć własny Sklep internetowy ?
Aktualizacja teści...
 
Co to jest Site Security Online ?
Aktualizacja teści...