plende

SSO | Web & App

Czy warto mieć własną stronę internetową?

W erze powszechnego dostępu do internetu prowadzenie działań marketingowych w sieci jest niezmiernie ważne dla powodzenia działalności gospodarczej. Sieć wirtualna jest bowiem miejscem, gdzie potencjalni klienci szukają informacji dotyczących firm oferujących określone produkty oraz na podstawie zamieszczonych na ich stronach internetowych treści wybierają, z której z usług warto skorzystać. Z tego względu tak istotne jest, aby dobrze zoptymalizować stronę internetową naszej firmy - powinna być ona zarówno ciekawa dla użytkownika w aspekcie merytorycznym, jak i stworzona zgodnie z wszelkimi wymaganiami technicznymi.

Projektowanie stron internetowych jest niebywale ważnym krokiem wpływającym na sposób funkcjonowania danego portalu oraz na jego popularność wśród użytkowników. Dobrze zoptymalizowana strona może zapewnić wysoką pozycję w rankingu Google, przyciągnąć szerokie grono nowych klientów, a także zachęcić ich do zakupu produktu bądź skorzystania z usług oferowanych przez naszą firmę. Wszystkie te aspekty mają bez wątpienia duże przełożenie na wielkość przychodów osiąganych przez dane przedsiębiorstwo, a to - oprócz rozpoznawalności marki - jest jednym z kluczowych wyznaczników jego sukcesu. Zajmujemy się projektowaniem stron internetowych dla firm i nie tylko.

W trosce o zadowolenie naszych klientów przykładamy wiele starań, aby wszystkie prowadzone przez nas działania były wykonane na jak najwyższym poziomie oraz aby zaprojektowane strony www funkcjonowały sprawnie oraz w pełni responsywnie. Warto podkreślić, że responsywność stron internetowych jest szczególnie ważna we współczesnych czasach - obecnie użytkownicy przeglądając treści zamieszczone w sieci nie korzystają tylko z tradycyjnych komputerów stacjonarnych czy laptopów, ale również ze smartfonów, tabletów oraz innych urządzeń mobilnych.

 

Dlaczego aplikacje na zamówienie?

Realizujemy na zamówienie dedykowane systemy wspomagające działalność firm - od analizy i projektu, przez realizację, do wdrożenia i opieki powdrożeniowej. Bazując na ponad 10 letnim doświadczeniu w branży i kilkuset zrealizowanych projektach jesteśmy w stanie zapewnić wysoki poziom świadczonych usług. Dostosowujemy się do Twojego budżetu - możemy zaproponować tanie rozwiązanie spełniające podstawowe wymagania, które może być później rozwijane, bądź możemy rozbudować projekt o dodatkowe funkcjonalności i zapewnić mu jak najwyższy poziom bezpieczeństwa i użyteczności oraz 24 godzinne wsparcie techniczne po zakończeniu realizacji projektu.

Jesteśmy twórcą i dystrybutorem gotowych systemów wspomagających zarządzanie firmą. Ich główną zaletą jest elastyczność i możliwość dostosowania w 100% do potrzeb Klienta. Oprogramowanie dystrybuowane jest (w zależności od jego rodzaju) zarówno w formie jednorazowego zakupu jak i w formie abonamentowej, w drugim przypadku oprogramowanie funkcjonuje na utrzymywanych przez nas serwerach w tzw. chmurze.